neděle 29. prosince 2013

NYC Applelicious barevné balzámy na rty

Ahoj všichni!

To takhle jednou byla 25% sleva na vše od NYC v Rossmannu a já měla chuť něco si koupit. O těchto balzámech jsem něco málo slyšela na Youtube, tak jsem vzala na zkoušku dva odstíny - přirozený 351 a růžový 355. Celkem jsou v nabídce čtyři a všechny jdou do červena nebo růžova, žádné korálové nebo meruňkové odstíny.Balení se mi celkem líbí, mám radši tyhle tyčinky než klasický rtěnkový tvar. Ani růžová barva na obalu mi nevadí :), Uvnitř je se nachází dvoubarevná hmota s tvarem jablíčka uprostřed, což mi přijde jako roztomilý detail, když už se balzámy jmenují Applelicious, že. A ještě ke všemu opravdu voní po jablkách.

351 je hodně přirozený odstín, který vám mírně utlumí barvu rtů a dodá lesk, zatímco 355 je docela výrazná růžová a ve škole mi jedna spolužačka dokonce řekla, že mám pěknou rtěnku :).
Co je ale pro mě klíčové, je pečující složka, protože některé balzámy dokážou i vysušovat. Tyhle od NYC na tom nejsou špatně a po celém dni používání nemám problém s šupinkami na rtech, jako například u rtěnek. Hydratují rozhodně lépe, než takové Love Lips od Dermacolu a jsou podle mě srovnatelné třeba s balzámem na rty od Lavery, který bych v oblasti čistých balzámů označila za průměrný.


Vcelku jsem tedy za 45 Kč víc, než spokojená a můžu vám je doporučit. Jen škoda, že škála odstínů není o něco pestřejší.

Hodnocení: 7/10

A co vy a tyto balzámky? Jaké jsou vaše oblíbené balzámy na rty?

Těším se na vaše komentáře,
IYF

9 komentářů:

 1. Mne to strašne smrdí, možno mám nejaký špatný kúsok :(

  OdpovědětVymazat
 2. Ten růžový se mi docela zamlouvá, tak až na ně v Rossmanu narazím, myslím, že skončí u mně v košíku :-)!

  OdpovědětVymazat
 3. Já mám odstín 353a coby nertěnkovému uživateli mi vyhovuje. Ale ta smrado- vůně je, alespoň ze začátku, docela nepříjemná..

  OdpovědětVymazat
 4. já mám načervenalý odstín a již několikáté balení, mám je ráda a cena je suprová, akorát rychle mizí. Mně nesmrdí.

  OdpovědětVymazat
 5. Vůbec jsem je nezkoušela :)

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 6. Mně to smrdí a nelíbí se mi odstíny :-(

  OdpovědětVymazat
 7. Četla jsem na ně už něco chvály, ale sama jsem si nevybrala :)

  OdpovědětVymazat
 8. Těch jsem si vůbec nevšimla :).

  OdpovědětVymazat

Děkuji za všechny vaše komentáře, moc mě těší!