pondělí 9. prosince 2013

Vánoční VIDEO tentokrát netradičně - otázky a odpovědi

Ahoj všichni!

Byla jsem žádána, abych i letos udělala vánoční video - dobře, bude :). Ale trochu interaktivní. Rozhodla jsem se totiž udělat vánoční otázky a odpovědi. Dotazy mi můžete posílat sem nebo do komentářů na facebook. Preferuju ty s vánoční tématikou, ale odpovím  na všechny :).

Hezké pondělí,
IYF

8 komentářů:

 1. 1. Jak u vás probíhá Štědrý den?
  2. Dodržujete nějaké tradiční zvyky?
  3. Nejmilejší dárek, který jsi dostala?
  4. Ponožky jako dárek, ano nebo ne? :D
  5. Už máš nakoupené dárky? Jsi člověk, který dárky kupuje včas, nebo na poslední chvíli?

  OdpovědětVymazat
 2. Věřila jsi na Ježíška? Oblíbená vánoční písnička/koleda? Sleduješ ještě pohádky? Tohle je trochu divná otázka, ale liší se vánoce v nemocnici nějak od ostatních dnů?

  OdpovědětVymazat
 3. Co si myslíš o amerických vánocích? Jaké je tvé nejoblíbenější cukroví? Máš raději dárky. které si vybereš, nebo překvapení? Film, který musíš každé vánoce vidět? Máš ráda zimu?

  OdpovědětVymazat
 4. 1) Máš nějaký zvyk z dětství, který dodržuješ, i když už jsi dospělá? (Jako děti a později i puberťáci jsme jako banda z ulice chodili na odpolední procházku dívat se, jak mají ostatní nazdobená okna, světýlka v nich nebo třeba ozdobený stromek na zahradě. Dodržuju to dodnes, jdu se projít sama nebo s mamkou a pak přijdu vymrzlá domů, dám si grog a zdobím stromeček).
  2) Chtěla bys Vánoce trávit někde na pláži nebo k té atmosféře Vánoc prostě potřebuješ zimu, sníh a třeba i ty plískanice?
  3) Stalo se ti, že jsi našla zapomenutý dárek koupený pro někoho? Že jich zkrátka bylo tolik a tys je pečlivě poschovávala, a pak si na některý dárek zapomněla?
  Monika

  OdpovědětVymazat
 5. Taky Ti dělá takové problémy vybrat dárek pro chlapa? :-D

  OdpovědětVymazat
 6. Jaká je tvá nejoblíbenější vánoční pohádka a jaká koleda? Jaký je tvůj ideálně strávený Štědrý den? Budeš se přes Vánoce učit, nebo si dovolíš pauzu? Přeješ si něco pod stromečkem najít, nebo máš nejradši překvapení? Raději dárky dáváš, nebo dostáváš? Je pro tebe důležité, jak je dárek zabalený? A balíš ty sama dárky ráda nějak speciálně?

  OdpovědětVymazat
 7. Ptala ses někdy sama sebe, k čemu vůbec ty Vánoce a zvyky kolem toho jsou?
  Víš/věděla jsi, kam vaši schovávají vánoční dárky?
  Kdy pro tebe končí vánoční čas?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neptala :). Tak nějak obecně tuším, kam schovávají, ale nikdy jsem tam nešla hledat, nechtěla jsem si zkazit to těšení se. Vánoční čas pro mě většinou končí s nástupem do školy.

   Vymazat

Děkuji za všechny vaše komentáře, moc mě těší!