čtvrtek 22. května 2014

TAG! Tajemství mého šatníku - VIDEO

Dobré (pointernové) ráno všem!

Dnes pro vás mám malý tag, a to video Tajemství mého šatníku.

Těším se na vaše ohlasy!

Odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=BrRCmXjy4dc&feature=youtu.be

Krásný den,
IYF

2 komentáře:

 1. Ahoj,
  tak já to mám s oblečením trochu opačně ;0)
  Nesnáším kalhoty, jelikož mám postavu tvaru přesýpacích hodin a mezi pasem a boky rozdíl téměř 30cm. Žádné mi nesedí, vše mi vzadu odstává. Mnohem častěji tak nosím sukně, kdy stačí, aby seděla v pase, jinak většinou nebývá problém. Vlastním jich snad 15 ;0)
  No a asi před 2-3 lety jsem si přestala kupovat nekožené kabelky. Jsem na kahelky - tašky děsný ras. Věčně kabelku někde povaluji a přeplňuji (jsem schopna do malé kabelky narvat nákup - chleba apod ;0) případně i přetěžuji. Kabelky jsem tedy byla vždy schopna během pár měsíců oddělat a docela to šlo do peněz. Pak jsem dostala od mé kamarádky mou první koženou kabelku (z greogoria) a vidím ten rozdíl. Mohu s ní zmoknout, jezdit na víkendy vlakem, nacpat do ní nákup, knížku, deštník a hromadu dalších blbostí a již 3 rokem drží a vypadá stále stejně. Uši se nelámou, rohy neloupou, barva neflekatí. Nedám na kožené kabelky dopustit.
  Chápu ale, že ne každý to tak má. Nekožená kabelka se dá koupit jistě třeba i za 150Kč, kožená jedině v secondhandu, jinak má nejlevnější stála 900Kč. To máme 6x tolik, ne každý to za kabelku je ochoten dát. mě to vždy štvalo, že po pár měsících kabelky letí do koše, takže tak ;0)
  Měj se pěkně, Šárka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj šárko, ehm, rozdíl 30 cm mezi pasem a boky je snad normální, ne? :D Dokonce je to ideál...já mám přes 40 cm třeba. Jinak mně právě přijde, že kožené kabelky se hrozně ničí, nekožená mi vydrží celkem dlouho, zatímco kožená se začne trhat, praskat atd už tak po půl roce nošení...

   Vymazat

Děkuji za všechny vaše komentáře, moc mě těší!