úterý 2. prosince 2014

CelluBlue - masážítko na celulitidu

Ahoj všichni!

Celulitida je další z mých témat. Mám ji snad všude, na celých stehnech zepředu i zezadu, na lýtkách, na břiše...je to humus :D. Tak trochu jsem na ni ale rezignovala, protože takové ty běžné rady jako cvičit či pít hodně vody pro mě byly k ničemu. Když celulitida neustoupila ani po zhubnutí 15 kg a pravidelném cvičení, tak je jasné, že tyto rady asi nejsou samospásné, že? Ona totiž do značné míry hraje roli genetika.Rozhodla jsem se ale vyzkoušet tento masážní "přístroj". Zalíbilo se mi na něm, že není drahý (necelých 19 EUR a vydrží vám navěky...), je maličký, takže si ho můžete vzít třeba na cesty nebo do fitka, a jeho použití mi přišlo logické. Funguje na základě tlakové (vakuové) masáže a komplexní návod je ke přečtení ZDE. Já ho používám už asi měsíc a opravdu se snažím pravidelně, ačkoliv znáte mě - je to otrava něco dělat furt :D.CelluBlue je vlastně takový gumový klobouček, dostatečně měkký, aby pěkně přilnul ke kůži. Masáž je vcelku příjemná a máte pocit, že kůži fakt prohnětete. Po několika týdnech jsem zaznamenala ústup pomerančové kůže a vyhlazení pokožky...nechtělo se mi tomu ani věřit. Nemám pro vás bohužel fotku před a po, protože mě to nenapadlo a taky mi to přišlo lehce nechutný :), ale věřte, že změnu jsem viděla. Hrbolky na kůži byly znatelně méně patrné. Nevýhodou je asi to, že denní ošetření trvá nějakých těch deset minut, a na to já jsem líná. Proto od té doby, co jsem jej intenzivně testovala, ho používám jen tak jakože občas...a celulitida je stacionární. Prostě celulitidu mají i modelky, tak proč to řešit, že :). Na druhou stranu tuhle pomůcku fakt oceňuju, protože jak jsem už psala - je to maličké a funguje to. Pokud byste si ji chtěly/chtěli objednat, je k dispozici na webu http://www.cellublue.com/index_cz.html a když nebudete spokojeni, dokonce vám vrátí peníze ;).
Hodnocení: 8/10 

A co vy a celulitida, bojujete? Jak se vám líbí tato vychytávka?

Těším se na komentáře,
IYF

14 komentářů:

 1. Je to podobné jako když používáme zvon na masáž.

  OdpovědětVymazat
 2. Já jsem kloboučku odolala, ale možná o něm teda budu přemýšlet. :) Ne celulitidu my nejvíc pomohlo mazat, masírovat a chodit často do sauny, akorát, že to je celkem drahý...

  OdpovědětVymazat
 3. Celulitidu mám taky, ale nějak extra to už neřeším. Ku podivu se nijak nezhoršuje, takže se jen snažím jíst zdravě, občas si dám peeling a je to. Sestřenka říkala, že jí pomohlo chodit po Praze hodně pěšky, ale to by se mi fakt nechtělo chodit denně 8 km :D Každopádně tenhle vynález vypadá zajímavě a určitě bych tomu věřila víc jak nějakému krému, ale rozhodně bych nebyla schopná denního použití kvůli lenosti.

  OdpovědětVymazat
 4. celulitídu máme hádam každá... teda aspoň väčšina z nás :) Musím uznať, že to vyzerá zaujímavo :) Mne na celulitídu nič nezabralo poriadne tak som ten boj vzdala :D

  OdpovědětVymazat
 5. Když jsem si tu kůži fakt pravidelně masírovala, tak jsem výsledky viděla, ale já na tyhle pravidelnosti taky moc nejsem, takže teď v 28 jsem už tak nějak rezignovala, v plavkách jsem asi tak týden v roce, tak na to kašlu.

  OdpovědětVymazat
 6. Mně celulitida s pravidelným cvičením a zhubnutím fakt zmizela, jenže to bude asi i tím, že moje problémová partie je břicho. Zadek a stehna vůbec, ty mám teď pěkně hubené. Nebo spíš svalnaté. (Ale to břicho by pořád mohlo být lepší.) Jako jo, kdybych si zmáčkla vnitřní stranu stehen, tak nějaké ty hrbolky vystoupí, ale to mě fakt netrápí. Takže když mi přišla taky nabídka na spolupráci, tak jsem ji odmítla s tím, že bych asi neměla na čem testovat. Ale nápad se mi líbí.

  OdpovědětVymazat
 7. :)) Musela jsem se zasmát tomu skvělému načasování - předpokládám, že Ti ho nabídla paní z Cellublue na zkoušku stejně jako mně. A vzhledem k tomu, že jsi před pár dny nechala koment u mě v postu o sponzorovaných příspěvcích, zatímco v článku o tom ani zmínka...No, jak jsi psala v komentu, blogování nebereš tak vážně, abys spolupráce vnitřně řešila. Pokud sis ho pořídila za svoje, pak se za svoji trochu jízlivou poznámku omlouvám!

  Já jsem klobouček odmítla, osvědčila se mi životospráva, pohyb a masáže kartáčem s gumovými výstupky v sauně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máš pravdu, dostala jsem ho, přiznávám :). Ale ve článku nepíšu, že jsem si jej koupila ;).

   Och sauna...kéž byc žila v kraji, kde je saunování tak oblíbené, v Čechách sauna znamená jít do pochybně hygienicky zařízeného místa, kde mi budou smradlaví chlápci koukat na každý odhalený kousek těla :D.

   Vymazat
  2. No fuj :) Ale oddělené sauny jsou u nás taky, ne?

   Jinak ta skrytá reklama je skrytá právě proto, že recenzentka nepřizná, že ho dostala, nebo post neoznačí automaticky jako sponzorovaný ;) Kromě toho post obsahuje klikatelnou obdobu "affiliate link", což ho samo o sobě řadí k reklamním.
   Takže jako čtenář neznalý problematiky (nebo jako blogerka, která nedostala stejnou nabídku), bych si klidně mohla myslet, že sis ho koupila, a věřila Ti na 100 % především koupi (a v druhé řadě recenzi).

   Vymazat
 8. Ty jo, to vypadá dobře! Já teď chodím na přístrojovou lymfodrenáž. Sice to není tak dobrý jako ta ruční, ale aspoň mě to nelochtá, a výsledky jsou super, fakt se zpevňuju.

  OdpovědětVymazat
 9. Mně naštěstí celulitida ustoupila s pravidelným cvičením a lepší stravou, ale ani dřív jsem si z ní moc nedělala. Dnešní článek pro mě tudíž není naštěstí moc přínosný, ale mám off topic dotaz - který lak máš na fotkách? Vypadá moc dobře, tyhle jemné nude laky se mi moc líbí.

  OdpovědětVymazat
 10. No pokud jste přímo v článku nepřiznala, že jde o "dárek" od firmy, je trapné se zpětně vymlouvat: "Nikde jsem netvrdila, že jsem výrobek koupila". Tak s touhle logikou hodně štěstí, čtenářky Vám budou věřit!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trapné je chodit na blogy jen proto, aby člověk buzeroval, že ;). Boha jeho, trochu nadhledu by neškodilo...

   Vymazat
  2. Nemám pocit, že buzeruji. A nechodím na blogy, abych někoho buzerovala. Na to nemám dost času. Četla jsem Váš blog tak nějak průběžně a zajímal mne. Tak jo, možná jsem deformovaná profesí (právník), ale prostě očekávám, že každá blogerka řekne jasně, co dostala zadarmo a co zaplatila sama ze svých peněz. Je to podle mne fér vůči čtenářkám, protože tohle je podstatná informace u každé recenze.
   BTW, pokud bych chtěla otravovat a navážet se do Vás, myslíte, že bych Vám vykala a psala IMHO slušně?!?

   Vymazat

Děkuji za všechny vaše komentáře, moc mě těší!