pondělí 14. listopadu 2016

Přírodní dekorativka z Litvy - Uoga Uoga

Ahoj všichni!

Pokud jste si už dlouho nepřečetli o žádné přírodní dekorativní kosmetice, tak dnes přišla vaše chvíle. Já jsem z nově dostupné značky přírodní dekorativky vždycky nadšená, a nejinak je tomu tentokrát, kdy je konečně v BIOOO dostupná litevská značka Uoga Uoga. Psala jsem o ní takový popisný článek pro Biooo magazín ZDE, který vás uvede do toho, co vlastně značka zamýšlí a jak přistupuje ke tvorbě svých produktů.  Vyzkoušela jsem oční linky a krémové multilíčidlo. Už obaly produktů jsou nádherné, čisté, s použitím skla, papíru...moc se mi líbí a odpovídají podle mě "lepší" značce kosmetiky.   Oční linky v odstínu Forest Path jsou temně hnědé, přesně takové, které jsou perfektní na běžné denní nošení a budou slušet všem jemnějším typům. Složení mají moc hezké, takže je záruka, že si nebudete kolem očí patlat nějaké chemikálie. 
Jejich konzistence je velmi podobná Bobbi Brown linkám, které jsem kdysi měla, a štětečkem se mi výborně nanáší. Barva je dostatečně sytá a vytvoří souvislou linku. Bohužel jsem neměla tak dobrou zkušenost s výdrží. Přírodní dekorativka leckdy nevydrží tolik, co ta nepřírodní, a tady to platí. Naštěstí se mi tedy nesmazala linka kolem linie řas, ale "ocásek" nějaké škody utrpěl. Linky se však neobtiskávají ani nerozmazávají.
  Krémové multilíčidlo na rty a tváře v odstínu Fire je nádherná červeno-korálová, která bude slušet všem majitelkám neutrálního a teplejšího podtónu pleti. Připomíná mi moji krémovou tvářenku Kjaer Weis Joyful. 
Konzistence je tužší a při dotyku prstů jemně taje. Osvědčilo se mi právě nanášení prsty či navlhčenou houbičkou, štětec tužší produkt neaplikuje tak dobře. Produkt se opravdu dá použít na rty i tváře. Jako tvářenka má pozoruhodnou výdrž a zasychá do polomatu. Na rty jej pak aplikuju s pořádnou vrstvou balzámu a výsledek se mi taky moc líbí. Multifunkční produkt je podle mě ideální do kabelky pro rychlou opravdu fasády, a tento od Uoga Uoga rozhodně mohu doporučit.  Uoga Uoga mě zkrátka zaujala a chci zkusit víc. Myslím, že tahle značka je hodně zajímavá a stojí za vaši pozornost.
  Jak se vám líbí? Znáte Uoga Uoga?

Těším se na vaše komentáře,
IYF

Linky a multilíčidlo mi byly poskytnuty k recenzi.


1 komentář:

Děkuji za všechny vaše komentáře, moc mě těší!