sobota 11. listopadu 2017

NARS Radiant Creamy Concealer - nejlepší korektor všech dob?

Ahoj všichni!

Jak víte, tak korektory jsou moje hobby. Vlastně nucené hobby, protože mě příroda obdařila pořádnými kruhy pod očima a moje práce a minimum spánku tomu vůbec nepomáhá. Korektorů jsem vyzkoušela už nespočet, do sbírky mi chybí snad už jen dvě legendy - Chanel a El Double Wear. 
  Dnes se tedy podíváme na jeden korektor, který je hodně opěvovaný a mnoho blogerek a Youtuberek by na něj přísahalo. NARS Radiant Creamy Concealer jsem si koupila v Sephoře v menším balení v odstínu Vanilla.


  Odstín mi sedl dobře, je tak akorát ve chvílích, kdy jsem bledá i lehce opálenější. Hodně se mi líbí balení, je elegantní a minimalistické. To ale nikoho moc nezajímá. Zajímá nás výkon.


  No...že by nekryl, to nemohu říci. Krycí schopnost určitě je poměrně vysoká, srovnala bych ho například s Lancome Effacernes či Helena Rubinstein Magic. Kruhy pod očima zakryje uspokojivě, ale něco mi na něm při nanášení vadí. Možná dělá trochu dojem tlusté vrstvy, i když ho nanesete relativně málo - jestliže máte spolu s kruhy okolí očí ještě oteklé, tak otoky zvýrazní, což se mi teda vůbec nelíbí.


  Druhým kamenem úrazu je výdrž, která je teda pro moje nároky docela špatná. Asi už nečekám, že korektor vydrží 12 hodin perfektní, ale tento se začne ztrácet už kolem oběda a ke konci pracovní doby potřebuju korektor kompletně předělat. Nestačí bohužel jen natří další vrstvu (jako to jde třeba u Maybelline Instant Age Rewind), musíte ho prostě odlíčit a nanést úplně znova. 

asi poznáte, na které straně korektor je a na které ne
  Celkem mi z toho vychází, že pro mě nemá smysl za tenhle korektor utrácet litr. Znám i lepší korektory za mnohem lepší cenu, ať už jde o zmiňovaný Maybelline či třeba Catrice Liquid Camouflage. Z mnou vyzkoušených se jeví zatím nejlépe Clarins Instant Concealer. Až jej dopotřebuji, tak se chystám na Chanel a možná se mi jednou poštěstí vycestovat na místa, kde seženu Tarte Shape Tape. Tím ale moje hledání skončí a nenaleznu-li něco lepšího, tak zůstanu u Clarins.


  NARS mě prostě nepřesvědčil a samotnou mě to mrzí. Značka jako taková je mi sympatická, ale dle mých zkušeností jsem si zatím oblíbila jen dva produkty, a to Velvet Matte Skin Tint a pak Velvet Matte tužky na rty. Jiné make-upy, tužky na oči, tvářenky či další produkty mě nepřesvědčily a vůbec si neobhájily svou cenovku.
  A co vy a tento legendární korektor? Máte s ním zkušenost?

Těším se na komentáře,
IYF

2 komentáře:

  1. Musím souhlasit. Pod oči mi přijde hrozně hutný, zvýrazní mi vrásky které nemám :-D. Mám ho už přes rok a téměř ho nepoužívám. Asi brzo poletí do koše

    OdpovědětVymazat
  2. Taky se teď chystám na Clarins korektor, moc mi vyhovoval EL double wear.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za všechny vaše komentáře, moc mě těší!