pátek 16. března 2018

Korektory od Maybelline - který je ten pravý?

Ahoj všichni!

Jak asi víte, korektory jsou moje královská disciplína. Byla jsem obdařena obřími kruhy pod očima už od přírody a vstávání v 5:30 jim rozhodně taky nepomáhá. Proto jsem zasvětila svůj život :) hledání toho nejlepšího korektoru.


  Dnes se zaměříme na dva dost populární kousky od Maybelline. Prvním z nich je stará známý Maybelline Fit Me, který má mimojiné v oblibě i Tati z GlamLifeGuru. Poprvé jsem ho měla asi před čtyřmi lety a nedávno jsem si ho pořídila znovu.  Jeho konzistence je poměrně jemná a lehká, což z něj dělá dobrého kandidáta právě na oční okolí. Dobře se nanáší houbičkovým aplikátorem a není pod očima těžký. Má ale dva mínusy. Jeho krytí je maximálně střední a moc dlouho na pleti nevydrží - u mě jsou to tak čtyři hodiny. Druhá opravná vrstva ovšem vypadá hnusně, a proto je nutné ho po krátké době komplet odlíčit a nanést znovu. I tak se mi ale nepodařilo dosáhnout dostatečného krytí. Z dražších korektorů nejvíce připomíná Born This Way od Too Faced.  Korektor Master Conceal je pak spíše novinkou a na našem trhu je pár měsíců. Má to být kamuflážový korektor s vysokou krycí schopností. Jeho konzistence je znatelně hutnější a mírně gumová. I tmavší odstín je velmi světlý a je i dost dožluta. Vysoká pigmentace je rozhodně přítomná. Kolem očí se ale nehodí, protože vytváří celkem tlustou vrstvu a ve výsledku ani samotné krytí není tak skvělé. Vyfotila jsem vám na ruce porovnání obou, přičemž nahoře máte Fit Me - ač je méně pigmentovaný, tak díky určitým rozjasňujícím schopnostem paradoxně zakryje více.  Co tedy s těmito dvěma korektory? Doporučila bych je? Pokud máte jen malé kruhy pod očima, tak Fit Me bude určitě dobrá volba. Mně ale nestačí. Master Conceal mě pak za srdce nechytil vůbec.
  A co vy a korektory? Jaký je váš nejoblíbenější?

Těším se na komentáře,
IYF

3 komentáře:

 1. Já mám kruhy pod očima jen jemné, zato mám hodně nařasené spodní víčko a každý hutnější korektor mi ty vrásky zvýrazní. Navíc fixace zapudrováním u mě nepřipadá v úvahu, to pak jsou ty vrásky ještě výraznější a přidává mi to roky. Takže jsem ráda, že nemám pigmentaci pod očima moc tmavou, stačí mi korektor od Alverde, který je hodně vyživující a hydratační.

  OdpovědětVymazat
 2. Ani jeden z Korektoru jsem nezkousela, ale láká me fit me :)

  LITTLE THINGS FOR EM

  OdpovědětVymazat
 3. Já jsem typická noční sova, která dokáže být produktivní pozdě v noci a přes den připomínám spíš zombii. Vzhledem ke klasické kancelářské pracovní době a prezenčnímu studiu k tomu si pak asi dokážeš představit, jak musejí vypadat moje kruhy pod očima.. :D Jediné, co na ně fakt zabírá, je ten tekutý camouflage od catrice. Nejsvětlejší odstín mi sedí parádně, kryje téměř plně i ve slabounké vrstvě (razím heslo čím míň tím líp) a přitom vypadá přirozeně, prostě paráda. Má tendence se po aplikaci trochu slít do vrásky pod okem, ale přišla jsem na super hack - nanesu ho, dodělám zbytek make-upu, pak tu jemnou linku opět zapracuju do pleti a lehce pudruju až potom. Takhle se mnou vydrží 10+ hodin, ani se nehne a mě potom nikdo nevěří, že spím čtyři hodiny denně. Doporučuju, zkus ho! ;)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za všechny vaše komentáře, moc mě těší!