pátek 30. března 2018

LEGENDY - MAC Fix+ - stojí za to?

Ahoj všichni! 

  Sem tam mám chuť napsat vám o produktu z řady těch, které jejich pověst předchází. MAC Fix+ je vodička, o které se mluví snad nejvíce z řad setting sprayů. Přirozeně i já jsem neodolala a musela jsem ji mít. Je to dost dávno, co jsem si pořídila svoje první balení, může to být dokonce tak pět let. Nějakou dobu mi Fix+ ležel v šuplíku, ale časem jsem pochopila, v čem tkví jeho kouzlo.


  U Fix+ se mi líbí samotné balení, ono obecně MAC má balení docela vychytané, jednoduché, černé. Střička tohoto spreje je ukrytá v masivnějším černém víčku, což se mi líbí a je to vkusnější, než klasické stříkací lahvičky. Sprej je zároveň velmi jemný, nepocáká vám obličej a vy nemáte nevhodné asociace.


  Sprej samotný lehce voní, já bych vůni označila za velmi jemnou kombinaci květinové a fresh. Není to nic přehnaného. Pro zájemce je nyní tento sprej nabízen ve více voňavých variantách, tak si můžete vybírat. Já ale zatím zkoušela jen tu základní.


  Vždycky jsem si myslela, že Fix+ má být především sprejem na prodloužení trvanlivosti make-upu, a tak tomu tedy není. S výdrží make-upu mně osobně nic nedělá. Využívám ho ale na finální úpravu make-upu po nanesení všech vrstev - krásně spojí pleťový make-up s pudrem, tvářenkou či bronzerem a vytvoří hladký jednolitý podklad. Výborně funguje také na minerální make-upy, aby odstranil jejich prašný vzhled. Díky tomu, že jsem konečně přišla na kobylku tomuto použití je nakonec Fix+ mojí každodenní záležitostí.
  Lze jej použít také pro navlhčení štětců či beauty blenderů, a to funguje rovněž. Ne vždycky na to ale mám náladu či morální kapacitu.

Za sebe tedy určitě Fix+ doporučím, protože mi nic jiného neudělá tak pěkný efekt. Používám ho opravdu denně a dokonce se mnou i párkrát cestoval.

A co vy, zkoušeli jste tento legendární produkt? Jaký máte názor?

Těším se na komentáře,
IYF

2 komentáře:

  1. už dlho ho chcem vyskúšať, tak dúfam, že sa mi to podarí ;)

    OdpovědětVymazat
  2. Plánujem ho vyskúšať, teraz používam zmatňujúci NYX, ale som zvedavá veľmi na tento :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za všechny vaše komentáře, moc mě těší!