středa 11. dubna 2018

Něžná a voňavá péče s Weledou

Ahoj všichni!

Že je Weleda jednou z mých nejoblíbenějších značek přírodní kosmetiky není žádné tajemství. Proto, když jsem se dozvěděla, že přišla na trh s čisticí pěnou, tak mě to moc potěšilo - konečně je péče o pleť kompletní! Nějaký čisticí produkt, jež se dá smýt vodou, totiž v portfoliu Weledy chyběl jako sůl.  Obal pěny je moc pěkný, svěží světle modrá působí dojmem čistoty a lehkosti. Složení pěny je poměrně jednoduché, což kvituji a obsahuje například výtažek z vilínu, jež je známým bojovníkem proti ucpávání pórů a nedokonalostem. Pěna samotná je pěkně hustá, není to řídké nic, ale pořádná šlehačka. Očekávala jsem, že bude "bez chuti a zápachu", ale pravdou je, že má jemnou bylinkovou vůni, což se mi líbí. Kosmetika, co nevoní vůbec nijak, mě totiž velice záhy přestává bavit, jak jsem zjistila. Naopak vůně bylinek mě přivede do příjemného rozpoložení. 
  Používání pěny je neskutečná lábuž. Díky svojí bohaté konzistenci skutečně pleť hladí a jemně čistí. Je opravdu šetrná, pleť není po použití vůbec podrážděná nebo rozzlobená. Je to takový úžasný jemný rituál, který mě osobně moc baví.
  Pěnu nepoužívám na odličování pokožky, ale na druhé čištění, proto se mi většinou nedostane do očí, ale když už se tak stane, tak trochu štípe. Raději upozorňuju předem, na odličování očního make-upu bych ji nedoporučovala. Na čištění pleti jsem si ji ale neskutečně oblíbila a i když jsem očekávala poměrně "nudný", základní výrobek, tak mě každodenní čištění s touhle pěnou skutečně těší. Z přírodních pěn je to moje jednoznačná favoritka a doporučuji ji vyzkoušet i vám. Seženete ji v e-schopu Weleda či ve Weleda shopu v Praze. 
  A co vy a tato novinka? Zkoušeli jste, láká vás? 
  
Budu se těšit na komentáře,
IYF

P.S. Pěna mi byla poskytnuta zastoupením značky. 

1 komentář:

Děkuji za všechny vaše komentáře, moc mě těší!