čtvrtek 10. května 2018

Líčení na víkend - čtyři produkty za čtyři minuty

Ahoj všichni!

Nedělní rutiny mě inspirovala k napsání tohoto článku. O víkendu se nechci moc malovat, ale jelikož nežiju sama, tak zároveň nechci doma strašit a sama se cítím mnohem komfortněji, když nevypadám jako zombie. Po měsíci testování všeho možného jsem došla od full face až k tomuto vpravdě minimalistickému looku a dnes vám ukážu svoje oblíbené produkty, díky kterým ho dosahuju.  Co se týče pleti jako takové, tak pokud chci vypadat jakž takž dobře, tak na ní něco mít musím. Především mám o dost světlejší obličej, než zbytek těla a tak potřebuju sjednocení a zároveň barvu. Oblíbila jsem si Nude Colour Cream od Alciny. Alcina je značka, která teď na blozích čím dál tím víc trenduje, ale já jsem se s ní setkala poprvé už asi před rokem u mé bývalé kolegyně - radioterapeutky, která má i po padesátce krásnou pleť a vypadá minimálně o deset let mladší. 


  Nude Colour Cream je tmavší tónovací krém a na blogu má už svoji recenzi, hledejte pod štítkem Alcina. Líbí se mi, že hezky sjednotí barvu pleti, snadno se používá - mažete ho v podstatě jako krém - a taky o pleť pečuje. Nepoužívám na něj pudr, nemá matující finish, ale neumastí.
  Korektor je pro mě alfa a omega, ale najít takový, který můžete dát pod oči na nenalíčeném obličeji, to je oříšek. Instant Age Rewind od Maybelline je pro mě v tomhle ohledu skutečná stálice. Je poměrně jemný, není pod očima příliš vidět, ale zároveň docela dobře kryje. Nemá sice oslnivou výdrž, ale zase se dobře vrství, takže ho můžu použít klidně dvakrát třikrát za sebou.


  Obóčo je taky důležitý, to víme. Protože k nahému líčení ale nemůžete mít tmavě hnědé oblouky, tak jsem si oblíbila tento gel L'Oréal, a to dokonce ve světlějším Blonde odstínu. Je dosti přirozený a snadno se používá, vypadá přirozeněji, než třeba pudrové produkty, ale zároveň je přesnější než řasenky na obočí. Začínám tím, že vykreslím vnější polovinu obočí a tu vnitřní jen lehce protáhnu a vytvaruju obrysy.


  No a pak řasenka. Bez řasenky ani ránu. Chvílemi jsme dříve přemýšlela, že bych si nechala prodloužit řasy, ale přišlo mi to celkem nepohodlné stran vypadávání řas a nutnosti doplňování - nejsem schopná ani chodit ke kadeřnici častěji, než jednou za dva měsíce :D. Nicméně, stále teda pokračuju s řasenkami. 


Aktuální oblíbenec je tato od Maybelline - Total Temptation. Nějak mě učaroval její obal a koupila jsem ji v den, kdy jsem si potřebovala udělat radost. A ona je dost dobrá! Bude se podle mě líbit milovnicím klasických kartáčků. Hezky řasy zhustí, neslepuje, prodlouží, efekt je poměrně dost výrazný, ale ne nepřirozený. 


  A to je vše. Na podobné líčení mi stačí tři čtyři minuty a efekt je určitě o dost lepší, než nahatej obličej.
  Co vy a vaše easy líčení na líné dny? Doporučte mi svoje oblíbené produkty :).

Těším se na komentáře,
IYF

Všechny produkty jsem zakoupila za svoje peníze.

2 komentáře:

  1. Já se přiznám, že obdivuji lidi, co se líčí i na doma ve volné dny :D Na jednu stranu bych taky chtěla dosáhnout takové dokonalosti, ale vím, že jsem líná a nikdy se to nestane :D Nelíčím se ani, když jdu s kamarádkou někam do parku na procházku.I do školy mi stačí korektor, pudr a řasenka :D

    OdpovědětVymazat
  2. Já se o volné dny, pokud samozřejmě někam nejdu a jsem jen doma, tak se nelicim. Mam problematičtější pleť a jsem rada, když se nemusím třeba o víkendu líčit nebo alespoň jeden den,aby si pleť odpocinula :)
    Jinak líčení je jednoduché a krásné :) Moc me zaujal Nude cream od Alciny :)

    LITTLE THINGS FOR EM

    OdpovědětVymazat

Děkuji za všechny vaše komentáře, moc mě těší!