úterý 19. června 2018

Weleda Skin Food - univerzální krém na všechno

Ahoj všichni!

Kolem tohoto zeleného krasavce jsem obcházela už dlouho. Jeho barva mě vždycky magicky přitahovala, ale vždycky jsem měla v používání nějaký jiný krém a na tenhle "univerzál" od Weledy nedošlo. Nicméně nakonec jsme si k sobě cestu našli a je to dobře.


  Balení Weledy asi nemusím příliš rozmazávat, to je top v každém směru. Kovová tuba je příjemnější než neekologický plast a zelená barva působí optimisticky a "zdravě".
  Samotný krém je poměrně hutný, konzistencí je nejvíce podobný měsíčkovému krému téže značky. Rozhodně to není žádné jemné lehké pohlazení, ale naopak skutečně výživný pečující přípravek. 


   Takto podle popisu by to mohlo znít, že mastnější pleť od něj musí dát ruce pryč, ale neřekla bych. Já jsem si jej nejvíce oblíbila na noc, kdy lehce mastnější obličej nevadí a výsledky jsou nejlépe vidět. Skin Food totiž výborně regeneruje pleť, dobře hojí rozrýpané pupínky a udržuje hydrataci v pleti. Při použití na den musíte déle počkat, klidně i 15 minut a občas jsem pomáhala rychlejšímu vsakování růžovou vodou. 


  Kromě obličeje je výborný také na sušší místa, například kolena a lokty. Moje pokožka se v poslední době nedokáže vzpamatovat a trápí mě suché lokty a lýtka. Skin Food mě ale zachránil, stačilo namazat jednou ráno a pokožka byla krásně vláčná až do večera. Za to si u mě získal spoustu bodů!
  Myslím, že Skin Food je skvělý pro všechny. A to nejen pro nás ženy, ale mazala bych ho na muže i na děti. Dokážu si ho představit jako jediný krém, který si vezmete do džungle (zelená barva vám navíc bude ladit s liánami) nebo na pustý ostrov. Když si spojíte přírodní složení, skvělé účinky a nízkou cenu, tak zjistíte, že tenhle krém konkurenci nemá. Pokud hledáte univerzální vyživující péči bez nutnosti dělat kompromisy stran složení, myslím, že Skin Food je pro vás to pravé.   A co vy a Weleda Skin Food? Zkoušeli už jste tohohle zeleného kámoše? Jak vám vyhovoval?

Těším se na komentáře,
IYF
  

5 komentářů:

 1. Ladit s liánami, pobavilo! :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Mojej zmiesanej pleti nevyhovoval. Dopouzivala som ho na nohy.

  OdpovědětVymazat
 3. tento krém mám doma a za mňa super vec ;)

  OdpovědětVymazat
 4. Já tento krém zbožňuji! Nemohu si ho vynachválit! Primadonnka z blogu Primadonna Realness ho používala i na konce vlasů a prý super! Hodlám vyzkoušet :)

  OdpovědětVymazat
 5. Z nějakého důvodu mě nikdy nenapadlo si krém mazat na obličej (bála jsem se, že ja na to moc hutnej), hned jak jsem se dočetla, že dobře hojí rozrýpané pupínky, musela jsem vyzkoušet. A máš pravdu, neskutečné zlepšení - děkuju za toto doporučení! :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za všechny vaše komentáře, moc mě těší!