pátek 5. října 2018

Astrid Collagen Pro - fialová péče proti vráskám

Ahoj všichni!

Řada pleťové péče se neustále rozšiřuje, a to je dobře. Jak už jsem psala, mým stálým oblíbencem je řada zlatá, novinkám jsem ale nemohla odolat. Ve fialové řadě Collagen Pro, která je určena na stárnoucí pokožku, jež - a to si přiznejme - ve 30 letech tak trochu mám, najdete denní krém, noční krém a poprvé také krém na oční okolí. oční krém je podle mě něco, co v sortimentu Astridu dost chybělo, a tak je dobře, že je tam nyní zařazen. Řada by měla pomáhat obnovit pevnost a pružnost pleti díky podpoře tvorby kolagenu, jež se značnou měrou podílí na struktuře pokožky.

 
  Balení je moc pěkné, myslím, že fialová barva spolu se skleněnými kelímky osloví každého, v této cenové kategorii vídáme spíše levnější plast. Sklo se ale lépe vyjímá na poličce v koupelně a působí luxusněji. Denní i noční krém voní podobně, velmi jemně, trochu mi ta vůně připomíná jelení lůj. Není dráždivá ani silná, což vítám.


 
  Denní krém je samozřejmě o něco lehčí, než noční. Připomíná mi již zmiňovaný krém ze zlaté řady, jen je o něco málo výživnější a hutnější. Nemusíte se ale bát, že by pokožku zatížil, je to spíše pocitová záležitost. Pod make-up je naprosto vhodný, hezky pleť hydratuje a nezamastí. Noční krém je o něco těžší, ale vsákne se během dejme tomu pěti až deseti minut. Oční krém je tak akorát, rozhodně se nejedná o žádný lehký gel, myslím si, že bude vhodný pro každého od 25 let výše. Přecijen, hydratace kolem očí je snad nejdůležitější, tak to nezanedbávejte!


 
  Řadu budu hodnotit jako celek, protože tak jsem ji i používala. Pozitivně hodnotím to, že pleť byla spokojená, dostávala péče tak akorát, nebyla přetížená, póry zůstaly čisté a neucpané. Hydratovaná pokožka je pak na pohled zářivější a méně unavená. Doporučila bych tuto řadu všem od 30 let nahoru, myslím, že je vhodná i pro pleť takových mladic :D, jako jsem já, v době, kdy pleť začíná stárnout, ale pořád to není žádná hrůza. 

 
A pokud sháníte dobrý oční krém, tak tenhle ve fialové tubě rozhodně stojí za to pro všechny ročníky!    A co vy Astrid? Zkoušeli jste už tuto novou řadu?

Těším se na komentáře,
IYF 

P.S. Řada Astrid Collagen Pro mi byla poskytnuta k recenzi.

3 komentáře:

 1. Aj ja mám túto radu, a ten očný krém je super;)

  OdpovědětVymazat
 2. Tuto řadu mám a zatím používám jen oční krém :) A ten je výborný.
  Vítejte u Mišky

  OdpovědětVymazat
 3. Astrid má teď skvělé produkty. Mám v oblibě ten zlatý, noční.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za všechny vaše komentáře, moc mě těší!