čtvrtek 22. listopadu 2018

Paletka PetraLovelyHair x Make Up Revolution - recenze

Ahoj všichni!

Dnes vám ukážu paletku, která vzbudila na české beauty scéně poměrně dost ohlasů. Jelikož jsem ji ale chtěla důkladněji vyzkoušet, tak přicházím s recenzí až teď, přibližně po dvou měsících používání.  Paletku jako takovou koupíte na internetu či v Rossmannu za cenu kolem 349 Kč, což je velmi dobrý deal za 36 odstínů! Osobně bych čekala cenu vyšší, kolem 500,- , takže jsem byla příjemně překvapená. 

 
  Balení jako takové musím vyzdvihnout, ačkoliv neobsahuje zrcátko, tak je pěkné, minimalistické a poměrně solidní, nemáte pocit, že se za týden zláme a rozbije. Paletka působí elegantním dojmem a vypadá dražší, než je. 
  Co vás (a mě) ale zajímá především, je výkon. Z tohohle hlediska dost záleží na tom, co očekáváte. Jestli stíny, které se vyrovnají těm nejlepším například od Lorac, Urban Decay nebo Too Faced, tak v tomto ohledu paletka rovnocenně neobstojí. Jestliže však očekáváte drogerkový nadprůměr, jste tu správně.

teplejší polovina paletky

 
  Jak jsem již psala, paletka obsahuje celkem 36 odstínů, polovina je spíše studenější a polovina teplejší. Najdete tu jak neutrální tóny, tak spousty barev. Sestava paletky je taková, že snadno získáte inspiraci a můžete se kreativně vyřádit (například u mojí barevné paletky Kat von D okamžiky setkání s make-upovou múzou nezažívám). 

studenější část paletky
 


   Matné odstíny jsou výkonnostně slabší, než ty třpytivé. Většina z nich neoplývá sytou pigmentací, pigment bych označila spíš za středně silný až slabší, ale! To není vždy na překážku. Pracuje se s nimi poměrně dobře, je to sice horší, než s matnými stíny Anastasia nebo Lorac, ale já prostě kvalitu Lorac od paletky za třistapade neočekávám. Jednoduše řečeno - s matnými stíny se dá pracovat a můžete s nimi vytvořit hezký look. Třpytivé stíny jsou pak příjemně máslové, vydatněji pigmentované a dobře se používají. Výdrž na bázi je velmi dobrá, minimálně osm deset hodin v uspokojivé intenzitě. 


   Kvalitou stíny zdaleka převyšují to, co běžně koupíte v drogérii. Nebudou to ty nejlepší stíny ve vašem životě, ale paletka získá body navíc právě díky svojí barevné sestavě. Závěrem musím říct, že ač Petra neprodukuje obsah, který by mi byl blízký a už několik let ji aktivně nesleduju, tak tahle spolupráce se vydařila. A co vy, vyzkoušeli jste tuto paletku? Jaký máte názor?

Těším se na vaše komentáře,
IYF 

P.S. Paletku jsem si zakoupila za své peníze.

2 komentáře:

Děkuji za všechny vaše komentáře, moc mě těší!